Arama:

Web tasarım hizmetlerimiz 22 yıllık birikime sahip olan kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.

Kendimize duyduğumuz öz güven ile sizler için son teknolojiyi yakından takip ederek hizmet vermekteyiz. Web Tasarımı alanında kendini kanıtlamış personellerimiz ile birlikte güncel yazılımları da takip ederek müşterilerimize en uygun tasarımları hazırlayacak çalışmalar yapmaktayız.

Profesyonel web tasarım hizmetleri ile size özel internet sitesi projelerini hayata geçiriyoruz. Web Tasarım çalışmalarımı %100 SEO ( Arama Motorları Optimizasyonu ) na uygun, responsive özellikleri ile mobil cihazlarda ve ipadlara uyumlu olup görüntü kaybı olmadan açılabilir özellik taşımaktadırlar.

Bütün sektörlere uygun web tasarımlarımız, e-ticaret web siteleri ve kurumsal web siteleri için tüm taleplere yanıt vermekteyiz ve günümüz web tasarım teknolojisine uygun tasarımlar yapmaktayız.

Tamamlanan Son Projelerimiz

Çetin Rezidans Otel

Manisa Alaşehir İlçe Merkezinde faaliyet gösteren Çetin Rezidans Otel‘de bizi tercih etmiş ve web sitesi ajansımızca dizayn edilerek site yayına başlatılmıştır.

Web sitesi için ön SEO çalışması yapılmış ve Google Ads reklam hesabı da profesyonelce düzenlenmiştir. Web sitesi PHP kodlaması ile özel olarak hazırlanmış, Rezervasyon Modülü eklenmiş ve online rezervasyonları anlık yapılabilmektedir.

Turizm haberlerini paylaşılması amacıyla siteye haber-blog modülü eklenmiştir. Yağmur Web Tasarım Ajansı olarak değerli Müşterimiz Çetin Rezidans Otel işletmesine hayırlı işler dileriz.

İzmir Hurdacılık

İzmir Hurda ve Geri Dönüşüm firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

Firma İnönü Mah. 677 Sok. No:8 Buca-İZMİR adresinde yaklaşık olarak 15 yıldır hurda ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. Her nev-i hurdaları yerinde ve işyerinde değerinde satın almakta, bunun yanında bina yıkım, inşaat yıkım, avm yıkım hizmetleri de vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca sosyal medya hesap yönetim ve Google Ads Reklam hizmetleri de verilmektedir.

Helvacı Döviz A.Ş

Helvacı Döviz ve Altın Yetkili Müessese Anonim Şirketi’de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiştir. Web sitesi yayın hayatına başlamıştır.

Helvacı Döviz A.Ş İzmir Karabağlar Yeşillik Caddesi No: 408 sayılı adreste faaliyet göstermektedir.

Güçlü sermayesi ile kurulduğu günden itibaren en uygun fiyat ve kalite politikasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İşlemlerde doğru ve uygun fiyat, yüksek kalite ve işlem hızı, döviz yatırımlarınız için özel kur ve diğer tüm hizmetlerden yararlanabilmek için kendileri ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Tekno-M

Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi No:911/A Göztepe-Konak’ta faaliyet gösteren Tekno-M Cep Telefonu Teknik Servis firması da bizi tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Tekno-M firması cep telefonu teknik servis hizmetleri ve cep telefon mağazası hizmetleri sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el cep telefon alım ve satış işlemleri, tüm marka ve model cep telefonlarının, ekran değişimi, batarya değişimi, kamera tamiri, sıvı temas arızaları, şarj soket değişimi, hoparlör değişimi ve bir çok teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Web site, wordpress alt yapısı ve profesyonel template ( Tema ) ile desteklenerek dizayn edilmiş, Yoast Seo eklentisi ile seo alt yapısı güçlendirilmiştir. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri ayrıca verilmektedir.

Tekno-M Firmasına web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı müşteriler, hayırlı işler dileriz.

Altay Hurdacılık

Altay Hurdacılık firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

Altay hurdacılık firması İzmir Gaziemir İlçesi Emrez Mahallesinde yaklaşık olarak 15 yıldır hurda ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. Her nev-i hurdaları yerinde ve işyerinde değerinde satın almakta, bunun yanında bina yıkım hizmetleri de vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Firma ikinci el beyaz eşya ve benzeri ürünlerin satışını yapacağından siteye e-ticaret modülü de eklenmiştir. Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca sosyal medya hesap yönetim ve Google Ads Reklam hizmetleri de verilmektedir.

Aytekin Oto Lastik

Manisa Alaşehir Ilıca Mahallesi Denizli Yolu Caddesi No:210 sayılı adreste faaliyet gösteren Aytekin Oto Lastik Tamir ve Bakım işletmesi de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Aytekin Oto Lastik firması, otomobil lastik tamiri, kamyonet lastik tamiri, kamyon lastik tamiri, tır lastik tamiri, otobüs lastik tamiri hizmetleri vermekte, ayrıca lastik sorunları yüzünden yolda kalan müşterilerine yol lastik yardımı hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın web sitesi wordpress alt yapısı ve profesyonel tema ile desteklenerek dizayn edilmiş, ayrıca Yoast Seo eklentisi kurulmuş ve seo çalışması yapılarak Arama Motorlarına kaydı yapılmıştır. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri de sunulmaktadır.

Aytekin oto lastik firmasına yeni web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle hayırlı müşteriler dileriz.

Ozbosan Automatic Door Systems

Memleketimizin Yerli ve Milli üretici ve ithalatçı firmalarından Otomatik Kepenk Sistemleri imalatı yapan Özbosan Ltd Şti’nin Katar ülkesi için planladığı İngilizce ve Arapça dilinde hazırlanan www.ozbosan.qa web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış ve Seo Optimizasyonu Katar Ülkesi için optimize edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Doç. Dr. Mine GENÇ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru
Mine GENÇ Hanımefendinin Web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca dizayn edilmiştir.

Site WordPress Alt yapısı ile inşaa edilmiş, site üzerinde SEO Çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Life Rezonans

Life Rezonans Sigara Bıraktırma
Yaşam Koçu Derya hanımefendinin kurumsal Web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca dizayn edilmiştir.

Site WordPress Alt yapısı ile inşaa edilmiş, site üzerinde SEO çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Ahşap Ev Doktoru

ENS Ahşap Dekorasyon Ahşap Ev İmalatı Firmasının web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca inşaa edilmiştir.

Site WordPress alt yapısı ile inşaa edilmiş, site üzerinde SEO çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Homeopati Türkiye

Alman Homeopat hekim Rita KAYA hanımefendinin web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca inşaa edilmiştir.

Site wordpress alt yapısı ile inşaa edilmiş, site üzerinde SEO çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir. Ayrıca reklam hizmetleri almaktadır.

Fidanlar Salamura

Ege Fidanlar Salamura Fabrikasına ait kurumsal web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca inşaa edilmiştir.

Site wordpress alt yapısı ile inşaa edilmiş, site üzerinde SEO çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Paşanın Çiftliği

Balıkesir Manyas’ta faaliyet gösteren paşaoğulları firmasının web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca inşaa edilmiştir.

WordPress alt yapısı ile woocommerce eklentisi ile e-ticaret sitesi olarak hizmet vermektedir.

SEO çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Ege Antik Mermer

Aegean Antique Marble Şirketinin web sitesi 2014 yılında Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış, 2021 yılında güncellenmiştir.

Sitede Seo çalışması yapılarak arama motorlarına optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Sünnet Kliniği

Op.Dr. Yusuf DEMİRCAN a ait klinik için yapılan web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca inşaa edilmiştir.

4 Sene önce kurulan web sitesi 2021 güncel tasarım ile güncellenmiş ve sitede Seo çalışması yapılmış, aylık güncellemeler yapılmaktadır.

0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başlayın...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?