Arama:

Tekno-M Teknik Servis

Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi No:911/A Göztepe-Konak’ta faaliyet gösteren Tekno-M Cep Telefonu Teknik Servis firması da bizi tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Tekno-M firması cep telefonu teknik servis hizmetleri ve cep telefon mağazası hizmetleri sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el cep telefon alım ve satış işlemleri, tüm marka ve model cep telefonlarının, ekran değişimi, batarya değişimi, kamera tamiri, sıvı temas arızaları, şarj soket değişimi, hoparlör değişimi ve bir çok teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Web site, wordpress alt yapısı ve profesyonel template ( Tema ) ile desteklenerek dizayn edilmiş, Yoast Seo eklentisi ile seo alt yapısı güçlendirilmiştir. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri ayrıca verilmektedir.

Tekno-M Firmasına web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı müşteriler, hayırlı işler dileriz.

Altay Hurdacılık

Altay Hurdacılık firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

Altay hurdacılık firması İzmir Gaziemir İlçesi Emrez Mahallesinde yaklaşık olarak 15 yıldır hurda ve geri dönüşüm hizmetleri vermektedir. Her nev-i hurdaları yerinde ve işyerinde değerinde satın almakta, bunun yanında bina yıkım hizmetleri de vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

Firma ikinci el beyaz eşya ve benzeri ürünlerin satışını yapacağından siteye e-ticaret modülü de eklenmiştir. Sitenin bakım ve güncellemeleri tarafımızca yapılmakta olup, ayrıca sosyal medya hesap yönetim ve Google Ads Reklam hizmetleri de verilmektedir.

Ozbosan Automatic Door Systems

Memleketimizin Yerli ve Milli üretici ve ithalatçı firmalarından Otomatik Kepenk Sistemleri imalatı yapan Özbosan Ltd Şti’nin Katar ülkesi için planladığı İngilizce ve Arapça dilinde hazırlanan www.ozbosan.qa web sitesi Yağmur Web Tasarım Ajansımızca yapılmış ve Seo Optimizasyonu Katar Ülkesi için optimize edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Web sitesi WordPress alt yapısı ve profesyonel template ile desteklenerek dizayn edilmiş, Yoast Seo eklentisi ile seo alt yapısı güçlendirilmiştir. Firmaya Google Ads reklam hizmeti ayrıca verilmektedir.

Özbosan Ltd. Şti fabrikasına yeni web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı müşteriler, hayırlı işler dileriz.

Aytekin Oto Lastik

Manisa Alaşehir Ilıca Mahallesi Denizli Yolu Caddesi No:210 sayılı adreste faaliyet gösteren Aytekin Oto Lastik Tamir ve Bakım işletmesi de Yağmur Web Tasarım Ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilerek yayın hayatına başlamıştır.

Aytekin Oto Lastik firması, otomobil lastik tamiri, kamyonet lastik tamiri, kamyon lastik tamiri, tır lastik tamiri, otobüs lastik tamiri hizmetleri vermekte, ayrıca lastik sorunları yüzünden yolda kalan müşterilerine yol lastik yardımı hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın web sitesi wordpress alt yapısı ve profesyonel tema ile desteklenerek dizayn edilmiş, ayrıca Yoast Seo eklentisi kurulmuş ve seo çalışması yapılarak Arama Motorlarına kaydı yapılmıştır. Firmaya Google Ads reklam hizmetleri de sunulmaktadır.

Aytekin oto lastik firmasına yeni web sitelerinin hayırlı olması dileklerimizle hayırlı müşteriler dileriz.

Doç. Dr. Mine GENÇ

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Doç. Dr. Mine GENÇ e ait kurumsal web sitesi tarafımızca yapılmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Web sitesinde SEO çalışması yapılmış ve Yoast Seo eklentisi ile seosu güçlendirilmiştir.

Cloudflare 128 SSL Sertifikası yüklenmiş güvenli siteler arasında Google ve diğer arama motorları optimizasyonu yapılmıştır.

Life Rezonans

Firma, İzmir Çiğli Ataşehir’de biorezonans ile sigara bırakma, rezonans danışmanlığı, sigara bırakma danışmanlığı, bireysel koçluk, yaşam koçluğu, aile ve ilişki koçluğu hizmetleri vermektedir.

Web sitesine SEO çalışması yapılmış YoastSeo eklentisi ile güçlendirilmiştir.

Cloudflare 128 Bit SSL Sertifikası ile güvenli siteler arasına girip yayın hayatına başlamıştır.

Atak Akademi

Atak Akademi’ye ait Doğu Enstitü Web Sitesi İzmir Merkezli bir Eğitim kurumu olup, çeşitli akademik eğitimler ve e-devlet onaylı sertifikalar vermektedir.

Web Sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve ayrıca Woocommerce ( E-Ticaret ) ile e-ticaret ve kurumsal web sitesi olarak hizmet vermektedir.

Siteye Seo çalışması yapılmış Müşteri isteği üzerine 7/24 destek hizmeti verilmektedir.

Cloudflare SSL Sertifikasıyla güvenli siteler arasında yayın hayatına başlamıştır.

Homeopati Türkiye

Almanya doğumlu Homeopat Rita KAYA ya ait yaptığımız web sitesi wordpress alt yapısı ile yapılmıştır.

İzmir Merkez olmak üzere ülke genelinde Homeopati üzerine eğitim ve seminerler vermektedir.

Web sitesine SEO çalışması yapılmıştır.

SSL Sertifikası ile güvenli siteler arasında yayın hayatına başlamıştır.

Ege Fidanlar Salamura

Ege Fidanlar Salamura fabrikası İzmir Bayındır İlçesinde Turşu ve Mamülleri imalatı yapmakta ve yurt dışına ihracat yapmaktadır.

Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış, siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL sertifikası yüklenmiştir.

Paşanın Çiftliği

İşletme Balıkesir Manyas’ta süt ve süt ürünleri mağazası olarak gıda sektörü üzerine faaliyet göstermektedir.

WordPress ve Woocommerce E-ticaret modülüyle desteklenerek web sitesi yapılmıştır. Site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

Ege Antik Mermer

Firma İzmir Merkezde Mermer toptancısı ve ihracaatçısı olarak hizmet vermektedir.

26 kadar ülkeye ihracat yaptığından web sitesi İngilizce dilinde dizayn edilmiştir.

WordPress alt yapısı ile dizayn edilen site mobil uyumlu olup tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL sertifikası yüklenmiştir.

Hasır Sepet

İşletme istanbul’da hasır sepet imalatı yapmakta ve ürünlerini yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır. Web sitesi e-ticaret sitesi olarak kurulmuştur.

WordPress ve Woocommerce E-ticaret modülüyle desteklenerek web sitesi yapılmıştır. Site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

Koltuk Döşemeci

Firma Buca Merkezli bir işletme olup, İzmir ve İzmir İlçelerinde koltuk döşeme değişimi, koltuk sünger değişimi, otellerin koltuk, sandalye, kanepe tamirlerini yapmaktadır.

Web sitesine SEO çalışması yapılmış olup, Yoast Seo eklentisi ile güçlendirilmiştir.

Cloudflare 128 bit SSL Sertifikası ile güvenli siteler arasına girerek, yayın hayatına başlamıştır.

Türk Balık Avı

Türk balık avı forum sitesi 2008 yılında Balıkçılık Forum sitesi olarak kurulmuştur.

Gelişen forum sistemlerinin yenilenmesiyle birlikte en son olarak xenforo yazılımıyla güncellenmiştir.

12 Yıldır yayın hayatına devam etmekte binlerce üye barındıran bir web sitesidir.

SSL Sertifikası ile güvenli halde çalışmaktadır.

Sünnet Kliniği

Web sitesi Op. Dr. Yusuf DEMİRCAN ve Op. Dr. Melih YILDIZ ın birlikte işlettikleri sünnet kliniği için yapılmıştır.

Klinik İzmir Bayraklı ilçesinde hizmet vermektedir.

Site wordpress alt yapısıyla dizayn edilmiştir.
Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

İmgiad

İzmir Mardin’li Genç İşadamları Derneğinin Resmi Kurumsal Web Sitesi.

Web sitesini wordpress alt yapısı ile dizayn ettik ve dernek modülleri eklenerek günlük haberlerin paylaşılabileceği forum sistemi ve haber sistemi entegre ettik. Site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

İzmir Koltuk Döşemeci

İzmir Merkez ve Tüm İlçelerinde faaliyet gösteren Koltuk Döşemeci ve tamir atölyesinin web sitesi 2014 yılında tarafımızdan yapılmıştır.

Günün gelişen teknolojisiyle web sitesinde iki kez tema değişikliği yapılmıştır.

WordPress alt yapısı ile yapılan sitede SEO çalışması yapılmıştır, Google 1. Sayfada yer almaktadır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

Mert Lostra Eskişehir

Eskişehir Sultandere 75. Yıl Mahallesinde faaliyet gösteren, lostra ve ayakkabı tamir atölyesi.

Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış, site mobil uyumlu olup, tüm mobil telefonlarda ve ipadlarda responsive özellik taşımaktadır.

Siteye SEO çalışması yapılmış ve optimize edilmiştir.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

İzmir Tamamlayıcı Tıp

İzmir Konak Alsancak Mahallesinde, tamamlayıcı tıp, nöral terapi, akupunktur, ozon terapi gibi uygulamalar yapan Uzman Dr. Mernus Kadifeci TÜMER için hazırlanmış kurumsal web sitesi.

WordPress alt yapısı ile dizayn edilmiş, SEO çalışması yapılmıştır.

Siteye SSL Sertifikası yüklenmiştir.

0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başlayın...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?