Arama:

Web Tasarım

Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojisine ve sizin işletmenize en uygun tasarımı hazırlıyoruz.

Bizler sizin web sitenizi bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz. Bu yüzden müşterilerinize iyi değil, en iyi şekilde gözükmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.
İlk işimiz neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek. Öncelikli olarak sizi dinliyoruz. Sonrasında isteğinize uygun web sitesini bulunduğunuz sektöre göre şekillendiriyoruz.

Siz işinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanın. Konusunda uzman çalışanlarımız kolay yönetilebilen web sitenizi sizin için tasarlayacak. Kolay yönetilebilen panel sayesinde sizde sitenizi düzenleyebileceksiniz. Web Tasarım Konusun’da Profesyonel bir ekip sizi bekliyor.

Ekonomik Paket

Yeni kurulan küçük çaplı işletmeler ve kişisel web siteleri için öngördüğümüz paket olup, tanıtım amaçlı yapılan web siteleridir. html5 teknolojisi ve wordpress alt yapısı ile php yazılımı ile yapılan sitelerdir.
Php Script ile yapılanlarda yönetim paneli bulunur ve sizlerde bu yönetim paneli sayesinde sitenizde ufak çaplı bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Html5 yazılımı ile yapılan sitelere sizin müdahale şansınız yoktur, tüm müdahale ve kodlamalar bizler tarafından yapılmaktadır. Bu paketin içeriğinde ( 1 Adet Domain – 1 Adet FTP hesabı – 3 Adet adınıza kayıtlı mail adresi – 6 adet sayfa içeriği – 1 Adet en fazla 5 resimden oluşan slayt ) yer almaktadır. 1000 MB Web Alanı Aylık 5 Gb Trafik Alanı bulunmaktadır.
Bu paket ortalama 3-5 gün içerisinde teslim edilir. 1 Yıl sonunda domain’ in süresi dolduğunda domain yenileme ve hosting ücreti yenilenir. Buda bu paket için ortalama 350-500 TL arasındadır. Bunun yanında yıl boyunca bakım ve destek talebiniz olursa yıllık 180 TL bakım ve yedekleme hizmeti ücreti bulunmaktadır.

Kurumsal Paket

Kişisel ve Kurumsal olarak kurulumu gerçekleştirilen Standart Kurumsal Web Sitesi paketimizde, admin yönetici paneli olup sitenin kurulumu gerçekleştikten sonra sizlerde ürün, fotoğraf ve video ekleyebilir, sitenizde yeni sayfalar oluşturabilirsiniz. PHP, MYSQL ve HTML5 teknolojisi ile kurulan bu paketin içeriğinde ( 1 Adet Domain – 1 Adet FTP hesabı – 1 Adet Mysql veri tabanı – 10 Adet adınıza açılmış mail adresi – Site Anasayfasında Galeri Manşet – 20 Adet Ana ve Alt sayfa ) yer almaktadır. 3000 Mb Web Alanı Aylık 10 Gb Trafik Alanı yer almaktadır.
Bu paket ortalama 5-10 gün içerisinde teslim edilir. 1 Yıl sonunda domain’ in süresi dolduğunda domain yenileme ve hosting ücreti yenilenir. Bu da bu paket için ortalama 350-500 TL arasındadır. Bunun yanında yıl boyunca bakım ve destek talebiniz olursa yıllık 180 TL bakım ve yedekleme hizmeti ücreti bulunmaktadır.

Profesyonel Paket

Genellikle büyük işletmeler için öngörülen Full Web Sayfası Paketimizde, admin yönetici paneli olup sitenin kurulumu gerçekleştikten sonra sizde sitenize ürün, fotoğraf, video ekleyebilir, sayfanıza yeni sayfalar oluşturabilirsiniz. PHP, Mysql ve html5 teknolojisine uygun olarak yapılan siteler cep telefonları, tablet ve ipadlara duyarlı hale getirilerek responsive ( duyarlı ) şekilde yapılır.
Responsive teknolojisi ile yapılan full paket içeriğinde ( 1 Adet domain – 1 Adet FTP hesabı – 1 Adet Mysql veri tabanı – 50 adet mail adresi – Sınırsız sayfa – Tarafımzdan 100 adet ürün girişi ve tanıtım yazısı hazırlama – Google ve diğer arama motorları optimizasyonu ) yer almaktadır. 5000 MB Web Alanı Aylık 20 Gb Trafik Alanı yer almaktadır.

Bu paket ortalama 7-15 gün içerisinde teslim edilir. 1. Yıl sonunda domain’ in süresi dolduğunda domain yenileme ve hosting ücreti yenilenir. Bu da paket için ortalama 350-500 TL arasındadır. Bunun yanında yıl boyunca bakım ve destek talebiniz olursa yıllık 180 TL bakım ve yedekleme hizmeti ücreti bulunmaktadır.

E-Ticaret Paketi

E-Ticaret web sitesi paketimiz online mağazası olacak işletmeler için ön gördüğümüz web sitesi paketi olup, işletmenize özel tema tasarımı hazırlanmaktadır. Sitenin kurulumuna müteakip SEO çalışması yapılarak en hızlı şekilde google ve diğer arama motorlarında ilk sayfalara çıkabileceğiniz çalışmalar yapılır, bunun için yazılım hazırlanır.

Paket içeriğinde ( 1 yıl boyunca 7/24 destek – sınırsız sayfa – firmanızı ve ürünlerinizi tanıtıcı e-katalog – 10 adet mail adresi yer almaktadır. 5 Gb Web Alanı, Aylık 50 Gb Trafik Alanı ile müşterilerinize çok rahat ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Bu paket ortalama 15-20 gün içerisinde teslim edilir. 1. Yıl sonunda domain’ in süresi dolduğunda domain yenileme, hosting ve e-ticaret lisans ücreti ortalama 750 TL dir.

Sohbete başlayın...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?